вул.Ельворті, 2, м.Кропивницький, 25006, Україна, тел.:+38-0522-241-443, моб. +38-050-487-51-07, факс:+38-0522-241-456, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Співробітництво у дії

    Інститут "Кіровоградагропроект" має партнерські стосунки з багатьма виробниками та постачальниками обладнання і будівельних матеріалів.
Так 5 березня 2015 року на базі нашого Інституту відбувся семінар компанії "Акватерм-Україна" (м.Львів). Всім учасникам випала унікальна нагода ознайомитись з сантехнічною продукцією Акватерм, новими технологіями використання та монтажу труб, а також останньою версією програми Aquatherm IntegraCAD. У кінці семінару учасники отримали сертифікати, які засвідчують, що кожен пройшов теоретичний та практичний курс проектування з використанням програми IntegraCAD. 
    Висловлюємо подяку Юрію Бондарчуку, який представляв вказану фірму.

Відбулась виставка робіт проектних інститутів.

25-27 лютого 2015 року у Кіровоградській регіональній торгово-промисловій палаті (РТПП) України відбулась виставка робіт двох проектних інститутів- ПрАТ"Кіровоградміськбудпроект та ПрАТ "Інститут"Кіровоградагропроект" з нагоди відповідно 70 та 55-річчя від дня заснування.

На виставці були представлені роботи будівель і споруд, які побудовані та введені в експлуатацію за останні десятиріччя, а також роботи по яких будуються і планується будувати нові об'єкти.

На відкритті виставки вітали гостей та учасників заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Коваленко, голова облради  Олександр Чорноіваненко, секретар міськради Іван Марковський та президент Кіровоградської РТПП Ірина Саєнко.

Детальніше...