вул.Ельворті, 2, м.Кропивницький, 25006, Україна, тел.:+38-050-07-92-392, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Інженерно-геологічні вишукування

Інженерно-геологічний структурний підрозділ  за час свого існування виконав сотні  інженерно-геологічних вишукувань під  об’єкти різного призначення: багатоповерхові та індивідуальні котеджні житлові будинки, адміністративні будівлі, кар’єри ,елеватори, тваринницькі комплекси та об’єкти  харчової промисловості, тощо. Наявність бурової техніки, лабораторного обладнання, сучасного комп’ютерного та програмного забезпечення, досвідчених сертифікованих спеціалістів дає можливість виконувати інженерно-геологічні вишукування за помірними цінами та у короткі строки.

Буріння свердловин у процесі інженерно-геологічних вишукувань необхідне для складання геологічного розрізу товщі ґрунтів, та відбору зразків і монолітів для подальшого випробування у спеціалізованій геотехнічній лабораторії.

Виконання бурових робіт:

Шнекове буріння

Ударно-канатне буріння

Буріння ручною малогабаритною установкою (у важко доступних місцях)

Інженерно-геологічні вишукування для будівництва приватних будинків та котеджів

Геологічні вишукування під комунікації та лінійні споруди

Геологічні вишукування під промислові об’єкти

 

У кінцевому результаті наші досвідчені спеціалісти-геологи нададуть всі необхідні дані для точних розрахунків фундаментів ваших об'єктів.